Konfekcjonowanie

Pakowanie jednostkowe:

Każde zamówienie bez znakowania jest pakowane w zależności od producenta zbiorczo w kartony lub jednostkowo w worki foliowe, ponadto odzież poddawana znakowaniu możliwa jest w zapakowanie jednostkowe stosowane przez nas w firmie metody konfekcjonowania umożliwiają otwarcie bez uszkodzeń opakowania.

 

W pakowaniu jednostkowym używamy:

 

worków foliowych z taśmą klejową

koszt pakowania przy ilości do 1000 szt. - 0,50 pln netto c.j.

koszt pakowania powyżej ilości 1000 szt. - 0,35 pln netto c.j.

 Foil

tekturowych pudelek:

koszt pakowanie bez względu na ilość - 1,80 pln netto c.j.

 Box

Personalizowanie produktów i opakowań:

Oferujemy oznaczenie produktów jak tez opakowań transferowymi, czarno-białymi labelami z Imieniem i Nazwiskiem, Kodem Kreskowym, Rozmiarem lub indywidualnym oznaczeniem wg. państwa specyfikacji.

Dodatkowe oznaczenie produktu jest bardzo pomocne przy prowadzonych przez państwa outsourcingach, dalszej odsprzedaży produktu lub przez praktyczny wzgląd na szybkie segregowanie odzieży na magazynie lub przy przeprowadzanych akcjach promocyjnych.

Labele drukowane są metoda transferową na specjalnej taśmie, dzięki czemu są odporne na ścieranie oraz odporne na zabrudzenia, labele można przykleić bezpośrednio na odzież lub też na opakowanie, w które są zapakowane. W celu indywidualnej wyceny prosimy o kontakt mailowy.

Przy zamówieniach powyżej 2000 szt. możliwe jest tez zadrukowanie worków foliowych oraz pudelek tekturowych wg państwa indywidualnej grafiki w celu indywidualnej wyceny prosimy o kontakt mailowy.